Premiera publikacji PZWL „Lipoedema. Choroba grubych nóg” maj 2024

  • 2024.04.24

Premiera publikacji. Szczegóły w treści

 

Z przyjemnością zapowiadamy premierę PZWL Wydawnictwa Lekarskiego „Lipoedema. Choroba grubych nóg” przygotowaną przez interdyscyplinarny zespół ekspertów - Karolinę Chęś, Monikę Domagałę, Artura Mieczkowskiego oraz Dorotę Stettler. 

Publikacja ta jest pierwszą na rynku pozycją poświęconą w całości lipoedemie i została napisana z perspektywy czterech ekspertów-praktyków: angiologa, dietetyka klinicznego, fizjoterapeuty-limfologa oraz trenera personalnego. Kompleksowe podejście ekspertów z różnych dziedzin zapewnia najlepsze efekty terapii i szansę na poprawę dobrostanu pacjentek dotkniętych obrzękiem tłuszczowym.

Więcej informacji na temat książki, a także jej przedpremierowy fragment można znaleźć na stronie https://ebook.e-pzwl.pl/lp/sp-lipoedema/ Książka dostępna jest w przedsprzedaży w księgarni internetowej https://pzwl.pl, a jej premiera zaplanowana jest na koniec maja.

Tylko dla Członków Towarzystwa przygotowaliśmy specjalny rabat na tę i wszystkie inne papierowe książki PZWL Wydawnictwa Lekarskiego – kod Towarzystwo upoważnia do 22% rabatu od cen katalogowych, jest ważny do końca czerwca w księgarni pzwl.pl.

Zapraszamy do lektury!

 

Powrót