LIPEDEMA - Kompleksowe postępowanie terapeutyczne

  • 2024.04.25

EDEMA_szkolenie_baner

 

Bądźmy dla siebie wsparciem a nie konkurencja i wspólnie Budujmy Swiadomość na temat Terapii Naczyniowej

Szkolenie „LIPEDEMA/LYMPHEDEMA – Kompleksowe Podejście Terapeutyczne” to spotkanie, którym pragniemy zapoczątkować duży projekt.
Cieszymy się, że możemy Cię do niego serdecznie zaprosić.

I MODUŁ
5-7 lipca 2024

II MODUŁ
15-17 listopada 2024

6 dni pełnych intensywnej pracy, podczas których będziemy dzielić się naszym doświadczeniem oraz standardami postępowania w przypadku LIPEDEMY i LYMPHEDEMY. Naszym celem jest stworzenie społeczności pracującej zgodnie z jednolitymi standardami, niezależnie od miejsca działania. Przekazując Ci nie tylko wiedze, lecz także narzędzia i gotowe schematy postepowania, zamierzamy usystematyzować procedury w obszarze terapii naczyniowej.

Szkolenie i Projekt odbywają sie we współpracy z dr.hab.n.med. Markiem Paulem

Ukończenie szkolenia zostanie uhonorowane certyfikatem potwierdzającym zgodność z normami, a Twoja placówka znajdzie swoje miejsce na mapie instytucji zajmujących się terapia naczyniowa w Polsce.

Planujemy również coroczne spotkania i konferencje, abyśmy mogli nieustannie się rozwijać, dzielić doświadczeniami i tworzyć nowe projekty. Szkolenie to jedynie początek wielkiego przedsięwzięcia, a LipoCampus: Miejsce Wspólnej Nauki i Integracji jest nasza inicjatywa, która pragniemy podzielić się z cała społecznością zainteresowana terapia naczyniowa w kontekście LIPEDEMA/LYMPHEDEMA.

PODSUMOWUJAC:

To szkolenie dostarczy Ci nie tylko wiedzy i umiejętnosci, ale takze:

  • Standardy postepowania fizjoterapeutycznego, umożliwiające Ci prace zgodnie z najwyższymi wymaganiami w dziedzinie terapii naczyniowej.
  • Umiejscowienie Twojej placówki na mapie terapeutów naczyniowych w Polsce, co zwiększy jej widoczność i zaufanie pacjentów.
  • Możliwość prezentacji Twojego ośrodka podczas konferencji „LIPEDEMA, Choroba, która należy leczyć. Druga Edycja” – co pozwoli zdobyć uznanie w środowisku specjalistów.
  • Udział w LipoCampus – Miejscu Wspólnej Nauki i Integracji, gdzie będziesz mógł/a wymieniać doświadczenia, integrować się z innymi terapeutami i wspólnie rozwijać umiejętnosci.

Wiecej informacji: +48 574 456 336 | www.edema.pl

Organizator: 

Powrót