Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom i pragnieniom…..

Poza standardowymi zabiegami dostępnymi w naszej poradni od dawna, oferujemy Państwu zabiegi dzięki którym poczujecie się Państwo wypoczęci, zrelaksowania przede wszystkim pełni sił i werwy.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Skierowany właściwie do wszystkich osób, poza cudownymi chwilami relaksu i odprężenia przynosi niesamowite działanie przeciwbólowe dzięki ciepłu jakie zapewniają rozgrzane kamienie oraz odpowiednim techniką stosowanym przez naszych terapeutów. Nie od dziś wiadomo że ciepło ma zbawienny wpływ na nasz organizm, działając na niego kojąco i wyciszająco.

RELAKSACYJNY MASAŻ SYNCHRONICZNY (MASAŻ NA 4 RĘCE)

Przeznaczony dla osób chcących pozbyć się codziennych napięć będących skutkiem „małych stresów” a za razem dla wszystkich osób ciekawych nowych, niepowtarzalnych odczuć, które zapewnia jednoczesna praca dwóch  terapeutów. Całość chwytów jest w pełni skomponowana przez naszych masażystów, którzy przeniosą Państwa do świata wypoczynku i błogiego spokoju. Dzięki parze mieszanej terapeutów, każdy pacjent bez względu na płeć będzie się czuł komfortowo
i swobodnie.

Bez względu na to jaki rodzaj masażu Państwo wybiorą, zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę dzięki doborowi odpowiedniej muzyki, zastosowaniu aromaterapii oraz z ciepłemu, przytulnemu wnętrzu gabinetu.